Kabel 10G SFP+ aktywny optyczny 850nm 3m Supermicro CBL-SFP+AOC-3M

CBL-SFP+AOC-3M

672042175727

Nowy

Na zamówienie

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 1

$93.32 netto

$93.32 brutto

Dostawa: 3 do 6 tygodni

Zapytaj o produkt

(opcjonalne)
*(Wymagane)

Dane techniczne

Gwarancja producenta12 miesięcy

30 inne produkty w tej samej kategorii: