Kabel 10G SFP+ aktywny optyczny 850nm 5m Supermicro CBL-SFP+AOC-5M

CBL-SFP+AOC-5M

672042175734

Nowy

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 1
Dostawa: 3 do 6 tygodni

Zapytaj o cenę

Zapytaj o cenę produktu

Kabel 10G SFP+ aktywny optyczny 850nm 5m Supermicro CBL-SFP+AOC-5M

Kabel 10G SFP+ aktywny optyczny 850nm 5m Supermicro CBL-SFP+AOC-5M

Prosimy wypełnić poniższe pola, sklep wyśle cene od razu po wysłaniu zapytania na podany adres e-mail.

* Pola wymagane

Anulu lub 

Zapytaj o produkt

(opcjonalne)
*(Wymagane)

Dane techniczne

Gwarancja producenta12 miesięcy

30 inne produkty w tej samej kategorii: