Kabel 40GbE IB-QDR QSFP+ aktywny optyczny 850nm 3m Supermicro CBL-QSFP+AOC-3M

CBL-QSFP+AOC-3M

672042175680

Nowy

Ten produkt nie jest dostępny

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 1

$514.19 netto

$514.19 brutto

Dostawa: 3 do 6 tygodni

Zapytaj o produkt

(opcjonalne)
*(Wymagane)

Dane techniczne

Gwarancja producenta12 miesięcy

30 inne produkty w tej samej kategorii: