CSE-103-R407B + MBD-X11SDS-16C + AOM-SMF-TP4F-P View larger

CSE-103-R407B + MBD-X11SDS-16C + AOM-SMF-TP4F-P

SYS-1019D-16C-FRN5TP

New

Supermicro SuperServer 1U SYS-1019D-16C-FRN5TP

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

$3,077.76 tax excl.

$3,077.76 tax incl.

Dostawa: 1 do 3 tygodni
  • Liczba slotów RAM: 4
  • Złącza internetowe: 2x RJ-45 10Gb/s; 2x SFP+ 10Gb/s
  • Ilość gniazd procesorów: 1
  • Procesor: Intel Xeon D-2183IT 16C/32T 2.2GHz 100W

Data sheet

Rodzaj obudowy1U
Ilość gniazd procesorów1
Procesor wbudowany w płytęTak
Number of Processors1
ProcesorIntel Xeon D-2183IT 16C/32T 2.2GHz 100W
Liczba slotów RAM4
Maksymalna pamięć RAM512GB ECC LRDIMM; 256 GB ECC RDIMM DDR4-2133MHz
Zasilacz400W
Zasilacz redundantnyTak
Wielkość kieszeni dyskowych2x 2,5"
Interfejs dyskówSATA
Porty USB2 USB 3.0 ports (front)
Interfejs PCI4x PCI-E 3.0 x8
Złącza internetowe2x RJ-45 10Gb/s; 2x SFP+ 10Gb/s
Liczba złącz M.2 NVMe2
Liczba zasilaczy2
Wydajność energetyczna80 Plus Platinum
Gwarancja producenta36 miesięcy

30 other products in the same category: