Obudowa Supermicro CSE-732D4-668B
Obudowa Supermicro CSE-732D4-668B Pokaż większe
CSE-732D4-668B
Nowy
244 Sztuk
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 1
Dostawa: 7-10 dni robocze
  • Zaslianie redundantne: NIE
  • Typ obudowy: Mid-Tower
  • Moc zasilacza: 668W
  • Liczba mocowań na dyski 3,5": 4
Zapytaj o produkt
Akceptuję zasady polityki prywatności
Więcej informacji
Obudowa typu mid-tower dla rozmiaru płyty głównej  o maksymalnym rozmiarze 12" x 13" E-ATX, 12" x 10" ATX i 9,6" x 9,6" Micro-ATX obsługująca pojedyncze i podwójne procesory Intel i AMD o wymiarach:
Wysokość 16,7 cala (424 mm)
Szerokość 7,6 cala (193 mm)
Głębokość 20,68 cala (525 mm)
Waga brutto 13,61 kg
Waga netto 12,7 kg
7 gniazd rozszerzeń o pełnej wysokości i pełnej długości, posiada również 4 stałe wnęki dyskowe 2,5",  4 kieszeń na napęd 3,5" oraz 2 standardowe wnęki na napęd 5,25" a także 1 3,5-calowa wewnętrzna stała kieszeń na napęd.
Obudowa posiada również 2 porty USB 2.0, 2 porty USB 3.0, 2 porty audio HD/AC97, 1 tylni wentylator wyciagowy 12cm i opcjonalnie wentylator chłodzący z przodu 1x12cm oraz PS2 668W Zasilacz wielowyjściowy 80PLUS Platinum.
Dane techniczne
Moc zasilacza668W