Obudowa Supermicro CSE-735D4-668B
CSE-735D4-668B
Nowy
33 Sztuk
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 1
Dostawa: 7-10 dni robocze
  • Moc zasilacza: 668W
  • Liczba mocowań na dyski 3,5": 4
Zapytaj o produkt
Akceptuję zasady polityki prywatności
Więcej informacji
Obudowa typu Mid-Tower obsługująca płytę główną o maksymalnym rozmiarze 12" x 13" E-ATX, 12" x 10" ATX i 9,6" x 9,6" Micro-ATX. Obsługuje pojedyncze oraz podwójne procesory Intel i AMD o wymiarach:
Wysokość 16,7 cala (424 mm)
Szerokość  7,6 cala (193 mm)
Głębokość 21,1 cala (536 mm)
Waga brutto 13,61 kg
Waga netto 12,7 kg
Wyposażona w gniazda rozszerzeń i zatoki napędowe:
Posiadająca możliwość zamontowania urządzeń peryferyjnych:
  • 2x standardowa wnęka na napęd 5,25 cala
  • 1x 3,5-calowa wewnętrzna stała kieszeń na napęd
Wewnątrz znajdziemy również zamontowane porty, wentylatory oraz zasilacz:
Obudowa posiada również
  • 1x 12 cm tylne wentylatory wyciągowe.
  • Opcjonalny wentylator chłodzący 1x 12 cm (przód).
  • 2 porty USB 3.0, 2 gniazda audio oraz 1 port USB 3.2 Gen2 typu C
  • Zasilacz wielowyjściowy PS2 1U 668W 80Plus platynowy
Dane techniczne
Rodzaj obudowyMid-Tower
Moc zasilacza668W
Zasilanie redundantneNie
Rozmiar kieszeni dyskowych3,5" (opcjonalnie 2,5")