Obudowa Supermicro CSE-M35TQB
CSE-M35TQB
Nowy
5 Sztuk
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 5 / 5
Liczba oddanych głosów: 1
Więcej informacji
Obudowa serwerowa o wymiarach:
Wysokość 5"
Szerokość 5,8"
Głębokość 9,7" z wentylatorem/ 7,7" bez wentylatora
Waga bruttto 3,4 kg z opakowaniem /1,4 kg tylko stelaż mobilny
Posiadająca 1x wentylator wyciągowy 90mm, 2x złącza dysku twardego Mini SAS. Wskaźnik LED przegrzania oraz diodę informująca o aktywności/awarii napędu. 5x3,5-calowe dyski twarde SAS/SATA z możliwością wymiany podczas pracy, 3 wnęki na napęd 5,25"
Dane techniczne
| Rodzaj obudowy | MobileRack 5" (W) x 5.8" (H) x 9.7" (D) |
| Rozmiar kieszeni dyskowych | 3.5" |